Soutěž s Cestovatelským deníkem


Zapoj se do soutěže v objevování Vysočiny. Potřebuješ k tomu jen chuť vyrazit na výpravu na Vysočinu a Cestovatelský deník, který je možné získat na informačních centrech po celém kraji. Jejich seznam najdeš níže.

V Cestovatelském deníku najdeš dvaatřicet výletů. Ke každému místu se váže jeden ze soutěžních úkolů. Ty ti otevřou cestu ke speciálním odměnám.
Někdy pro jejich splnění musíš dané místo navštívit, ale někdy ke splnění stačí vyřešení rébusu v deníku. Výsledkem je vždy jedno písmeno. Už s prvním písmenem se můžeš zařadit do hry. Čím víc písmen vyluštíš správně, tím hodnotnější ceny můžeš získat. Nezáleží na pořadí úkolů. Písmena totiž netvoří žádné smysluplné slovo, jen soutěžní kód. Zadávat písmena můžeš postupně.

Slosování proběhne v prosinci 2023.

Cestovatelský deník můžete koupit u partnerů po celém Kraji Vysočina:

KyTICe – Kulturní zařízení Světlá nad Sázavou, TIC Přibyslav, Hotel Kaskáda Ledeč nad Sázavou, Knihovna a IC Chotěboř, Muzeum Polná, TIC Třešť, IC Polná město, TIC Telč, TIC Jihlava, TIC Humpolec, IC Pacov, Zámek Kamenice nad Lipou, TIC Pelhřimov, Jindřichohradecké místní dráhy, Řeznické muzeum Jana Pavlíčka z.s. Náměšť nad Oslavou, IC Náměšť nad Oslavou, Hotel Valeč, Ekotechnické centrum Alternátor, Muzeum Hrotovicka, SPORT-V-HOTEL Hrotovice, Muzeum Vysočiny Třebíč, TIC Jemnice, Zámek Žďár nad Sázavou, TIC Žďár nad Sázavou, TIC Nové Město na Moravě, Hotel Líšeňský dvůr Sněžné, TIC Bystřice nad Pernštejnem, Hotel Jelínkova vila Velké Meziříčí, TIC Velké Meziříčí.

 

Zaregistruj se / Použij přihlášení ze hry Skryté příběhy

Přihlásit Registrovat